Nowe wyposażenie dla Społecznej Straży Rybackiej - SSR

Aktualności | 2013-10-07 | Publikujący: Koło PZW nr 66 - Poraj

Z przyjemnością informujemy że Społeczna Straż Rybacka przy kole PZW Poraj, w najbliższym czasie otrzyma z ramienia Koła Poraj, dofiansowanie na zakup sprzętu niezbędnego do jeszcze bardziej skutecznych patroli SSR. Nadmieniamy że w ostanim czasie, kontrole SSR są coraz bardziej efektywne, jestem przekonany żę skutecznie utrudnimy kłusownictwo na naszych wodach, szczególny nacisk kładziemy również na porządek nad Zalewem Poraj, gdyż mimo apeli lokalnych władz, oraz samego Koła PZW , w dalszym ciągu grono ludzi odwiedzających nasz zbiornik czy to dla wędkarstwa czy samego wypocznku nadal nie jest wstanie uprzątnąć chociaż po sobie śmieci. Dlatego też na piedestale działaności SSR prócz kłusownictwa, będzie również dbałość o to aby nad naszymi wodami panował porządek.

Komendant SSR

Zimoński Ariel